Erzurum 1 Şubesi

Yetki İçin Hep Beraber Seferber Olduk

İspir ve Oltu' da Yetki İçin Hep Beraber Seferber Olduk

 

Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Atatürk Üniversitesine bağlı İspir, Narman, Tortum ve Oltu ilçelerinde bulunan Fakülte ve Yüksek Okullara bir dizi ziyaret gerçekleştirildi. Yüksek okul müdürleri ve idari sekreterden okulların sorunları hakkında bilgi alındığı seyahat de üyelerimizle bir araya gelerek sendikal manada görüş ve öneriler dinlendi.

 

20.03.2012 Salı günü İspir Hamza Polat Meslek Yüksek Okulunda ziyaret edilen üyelerimizle birlikte tüm okul personeli, İdari ve Akademisyen çalışanlar odalarında Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından tek tek dolaşılarak hatırları sorulmuş, istek ve talepleri not alınmıştır. Yapılan ziyaretlerde Eğitim Bir Sen’ li olmak isteyen personelde üye yapılmıştır.

 

28.03.2012 Çarşamba günü Narman Meslek Yüksek Okulu, Oltu Meslek Yüksek Okulu, Oltu Yer Bilimleri Fakültesi ve Tortum Meslek Yüksek Okulu Şube Başkanımız Erkan CİYAVUL ‘un iştirakiyle ziyaret edilmiş, üyelerimizle sendikal çalışmalar, ek ücret adaletsizliği, yeni sendika yasası konuları görüşülmüştür. Bu ziyaretimiz de Eğitim- Bir-Sen ailesine yeni katılımlar olmuştur.  

 

Bu vesileyle yeni üyelerimize aramıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyoruz. Üyelerimizin göstermiş olduğu teveccüh ve ilgi Şube Yönetimimizi ziyadesiyle memnun etmiştir.